Gaziantep Kamera Sistemi

Gaziantep Kamera Sistemi

Gaziantep kamera sistemi sunan firma olarak güvenlik kamerası seçimi konusunda dikkatli olmanız gerektiği konusunda sizleri uyarıyoruz.  Mülkünüz için hangi güvenlik kamera sistemi uygun? Uygun fiyata kaliteli kamera sistemi nasıl seçilir?  Cepten güvenlik kamerası izlenebilir mi? Sorularını cevaplandıracağız.

Gaziantep Kamera Sistemi
Gaziantep Kamera Sistemi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte HD kalite video ve kamera ekipleri üretildi. Güvenlik kamera sistemlerinin son teknolojik ürünler olmasına dikkat edin. Güvenlik kamerasında iki sinyal teknolojisi kullanılır. HDCVI ve AHD kameralar güvenlik kamera sisteminde kullanılır. 800 metre mesafeye kadar çekim gücü vardır. 720p den 4K’ya kadar video çözünürlüğü destekler. CTV sisteminin olduğu yerde kullanılır. HDCVI ve AHD kameraları az masraflıdır. Küçük ölçekli sistemlerde kurulumu ve kullanımı kolaydır. Network kameralar PoE kamerası olarak bilinir. İp tabanlı kamerada 1MP ile 3K HD çözünürlük imkânı sunar. İP kameralar çeşit yönünden boldur. Çeşitlilik bakından özelleştirmeye imkan sağlayan bu kamera büyük çaplı kurumlar için tavsiye edilir. Sistem maliyeti biraz yüksek olsa da çok etkili bir kameradır.

Yorumlar ( 2 )

  • Melikşah

    Ben bu şirketten iş yerime kamera sistemi bağlattım. Bir yıldır kullanıyorum, sağ olsun halil kardeşimi ne zaman arasam anında yardımcı oluyor ve çözüm üretiyor. İşlerinde başarılar dilerim gaziantep güvenlik kamera sistemleri diyince hiç çekinmeden iş yaptırabileceğiniz bir firma kesinlikle işlerini özenle yapıyorlar.

    • admin

      Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşletmenizi ve Evinizi Gaziantep Güvenlik Sistemleri İle Koruyun.

× WhatsApp