Personel Takip Sistemleri

Personel takip sistemi; Şirket ve firmalarda çalışan personel ve idari kadronun kart ile, parmak izi ile yahut yüz tarama sistemi aracılığı ile takip edilmesini sağlar. Personel takip cihazından gelen data ve veriler personel takip programında işlenerek anlamlı raporlar haline getirilir. Personel takip sistemi kullanım alanları oldukça geniş ve fazladırr. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, okullar, fabrikalar, dershaneler, plazalar, işletmeler, hava alanları gibi pek çok alanlarda kullanılmaktadır. Her geçen gün de personel takip sistemi kullanım alanları artış göstermektedir. Bu sistem sayesinde personellerin giriş ve çıkışları kolayca kontrol altına alınabileceği gibi aynı zamanda da devamsızlık, izin günü vb. bilgilerin hesaplanması yapılabilmektedir. Kullanımı da sistemlerin oldukça basittir. Personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilerek kullanılabilmektedir. Gaziantep güvenliği rakiplerinden ayıran en önemli unsur; personel takip sistemi cihazlarını kendisinin ithal etmesi ve yazılımlarıda kendi bünyesinde müşterinin isteğine göre yazarak uyarlamasıdır.

YÜZ TANIMA SİSTEMİ

Yüz tanıma sisteminde giriş-çıkışın uygun olduğu bir duvara, turnike sistemi üzerine yahut kapı girişlerine takılan yüz tanıma terminallerine çalışan tüm personellerin yüzleri tanıtılır.

PARMAK İZİ SİSTEMİ

Parmak izi personel takip sisteminde bir kişinin 10 parmağı da tanıtılabilir. Parmaklardan birini okumazsa yahut deforme olursa kalan 9 seçenekten biri kullanılarak geçiş yapılabilir.

PERSONEL TURNİKE SİSTEMİ: Personel geçiş turnikeleri, personellerin işe giriş ve çıkışlarında kalabalığın doğru ve en hızlı şekilde geçiş yapmalarını kolaylaştırır. Personel turnike sistemi, paslanmaz çelikten imal edilmiş olup iki ayaklı ve tek ayaklı modellere sahiptir. Personel takibi için en uygunu tripod turnike ve hızlı geçiş turnikesidir. Tripod turnikeler 3 kollu olup sadece bir kişinin geçebileceği şekilde üretilmiştir. Hızlı geçiş turnikeleri ise yana kayan iki kanattan oluşmaktadır.

İşletmenizi ve Evinizi Gaziantep Güvenlik Sistemleri İle Koruyun.

× WhatsApp