Alarm Sistemleri

Alarm Sisteminiz 365 gün 24 saat boyunca evinizi ve iş yerinizi hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını gibi olumsuz durumlardan korur, tıbbi ihtiyaç durumunda saniyeler içerisinde ilk yardım ekiplerine haber verir. Herhangi bir alarm durumunda sistem devreye girer ve özel video dedektörlerinin kaydettiği görüntüleri anlık olarak alarm yönetim merkezi’ne iletir, bu görüntüler aracılığıyla, herhangi bir olumsuz durum olup olmadığı anında tespit eder. Bu sayede, kedinizin devirdiği bir vazo yüzünden telaşlanmanıza gerek kalmaz. Olumsuz bir durum tespit edilmesi halinde ise, saniyeler içerisinde durumu size ve güvenlik güçlerine bildirir ve olayın takibini yaparız.

Alarm Sistemleri

Anti Jammer
Alarm sistemi, çift iletişim yoluna sahiptir. Kontrol ünitesinin GPRS sinyali jammer ile engellense bile alarm sistemi, ikinci iletişim yolu olan network üzerinden sinyal göndermeye devam eder. Ayrıca kablosuz dedektörlerin panel ile iletişimi kesilmeye çalışılırsa, alarm sistemi bunu algılar ve alarm merkezi’ne bilgi gönderir.

Anti Sabotaj
Bilindik alarm sistemlerinin aksine, alarm sisteminde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, alarm merkezi ile bağlantısını korur. Tüm sistem, fiziki hasarlara karşı koruma altındadır. Kötü niyetli kişiler sisteminize bağlı herhangi cihazı parçalamaya çalışsa dahi bu durum algılanır ve alarm merkezi’ne bildirilir.

Akıllı Alarm Sistemi
Alarm sistemi, alarm merkezi ile sürekli iletişim halinde kalarak sistemde oluşabilecek tüm arıza, sabotaj girişimi, kullanıcı hatası gibi durumları bildirerek herhangi bir güvenlik açığı ortaya çıkmadan gerekli önlemlerin alınmasını sağlar. Güvenliğiniz hiçbir zaman kesintiye uğramaz.

İşletmenizi ve Evinizi Gaziantep Güvenlik Sistemleri İle Koruyun.

× WhatsApp