Gaziantep Alarm ve Güvenlik Hizmetleri

Gaziantep Alarm ve Güvenlik Hizmetleri

Gaziantep alarm ve güvenlik firması olarak size alarm sistemini oluşturan bölümleri tanıtacağız. Standart bir kablolu alarm paketinde; alarm paneli, şifre paneli, manyetik kontak, hareket detektörü, dâhili ve harici siren ile alarm panelinin içinde bulunan trafo ve aküden oluşur.

Gaziantep Alarm ve Güvenlik Hizmetleri
Gaziantep Alarm ve Güvenlik Hizmetleri

Gaziantep alarm güvenlik firması olarak sistemi müşterinin arzusunda göre kablolu ve kablosuz olarak ev ve iş yerlerine monte ediyoruz. Müşteri talebine göre GSM ve GPRS network modüllerini kullanıyoruz. Alarm sistemini merkeze daha sık sinyalleri ekonomik biçimde ulaştıran seçenekler sunmaktayız. Mekânların şekli kullanılacak alarm ünitelerinde farklılık yaratabilir. Mekân taramasını uzman ekibimiz ücretsiz biçimde yaparak mekana uygun güvenlik ve alarm seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Gaziantep alarm güvenlik sisteminde şifre paneli ile alarm sistemini aktif ve pasif hale getirebilirsiniz. Kısa yol tuşları ile tuşlara basılı tutarak sağlık, yangın, hırsızlık gibi acil durumlarda alarm verme özelliğine sahiptir. Alarm panelinde yer alan detektörler izinsiz girişler hakkında bilgi verir. Alarm paneli aktif olunca siren çalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşletmenizi ve Evinizi Gaziantep Güvenlik Sistemleri İle Koruyun.

× WhatsApp